Контроллер системний з IP- зв'язком - EP1501
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару eMAX-EP1501
 

Характеристики

Виробник   Maxxess Systems

Опис Контроллер системний з IP- зв'язком - EP1501

Контроллер eMAX-EP1501 є системним контроллером. Максимальне число периферійних контроллерів доступу, що підключаються,-8-16шт. залежно від типу. Рекомендоване число периферійних контроллерів доступу, що максимально підключаються,-8-16шт. залежно від типу.

Місткість пам'яті призначених для користувача карток-240000шт. місткість пам'яті подій-50000 подій. Контроллер підтримує роботу функції ЗАЛЕЖНОСТІ.

Контроллер підтримує роботу з картками з довжиною ідентифікаційного слова аж до 64бит.(19цифр) і з кодовими клавіатурами з довжиною коду аж до 15цифр. Контроллер для кожного власника карток забезпечує підтримку до 32 рівнів доступу. 

Системний контроллер ЕР1501 має на борту 2 порту для підключення считывателей ідентифікаційних карт з обслуговуванням тільки одних дверей і дозволяє використати з периферійними контроллерами считыватели з Wiegand інтерфейсом, считывателей з магнітної смуги і біометричних считывателей з підключенням по інтерфейсу RS485.

Забезпечується підтримка дат активації/дезактивації карток, а також режиму заборони повторного входу без виходу (Antipassback) на базі наступних умов: Режим для області, режим для заданих считывателей, режим для фіксованих часових зон, для заданої групи считывателей, із забезпеченням умов жорсткої або м'якої технології Antipassback з можливістю скидання історії проходів по тимчасовій мітці.

Контроллер має на бороту 2 універсальних входів з резистивним контролем цілісності шлейфів і один спеціалізований вхід для контролю за доступом до боксу розміщення контроллера. Є також 2 релейних виходів С-типа з підтримкою струму 2А при напрузі 30В.

Електроживлення 12-24vdc. Струм споживання до 500мА. Можливе використання системи PoE.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Постачання, монтаж, обслуговування систем безпеки : охорона, доступ, відеоспостереження; багатоквартирних домофонных систем, систем управління-моніторингу...

 

Контакти

Комплексні системи безпеки, системи доступу в приміщення, електронні дверні замки
(основний офіс)

01004, Україна, Київська, Київ, М.Грушевського, будинок 28/2, офіс 43
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create